Peruki Wrocław

Peruki we Wrocławiu – najwyższa jakość w najniższej cenie!

Zapewne każdy i każda z nas doskonale zdaje sobie sprawę, iż piękna, zdrowa i lśniąca fryzura stanowi naszą wizytówkę, dodatkowo poprawiając nasze samopoczucie psychofizyczne oraz samoocenę. Nic nie wywołuje szerszego uśmiechu na twarzy i poczucia zadowolenia z własnej osoby niż zadbane włosy, które to dodatkowo zachęcają znajomych z naszego otoczenia do przebywania z nami przez najdłuższy możliwy okres czasu. Jak jednak wynika z naszych wnikliwych obserwacji na przestrzeni kolejnych lat, nie każdy jest w stanie się nimi pochwalić. Odpowiedzialnych jest za to wiele czynników, spośród których nadmienić można chociażby dużą ilość zanieczyszczeń w powietrzu, złe zwyczaje żywieniowe, ciągłe życie w biegu, czy niemalże nieprzerwany stres. Nie można także zapomnieć o kwestiach zarówno zdrowotnych jak i genetycznych, które skutkować mogą wypadaniem włosów oraz błyskawicznie postępującym łysieniem. Jeżeli nie chcą Państwo drenować portfela tylko po to, aby zakupić nieefektywne kosmetyki lub wątpliwej jakości środki medyczne, zachęcamy do wizyty w naszym wrocławskim salonie, gdzie zaproponujemy Państwu rozwiązanie zarówno skuteczne jak i bezpieczne, a mianowicie – perukę lub system uzupełnień!
 
IMG_1495gotIMG_1594gotIMG_2104
 

Peruki sklep – najlepsze peruki w mieście

Jesteśmy w pełni świadomi faktu, że diagnozowanie powodów łysienia czy też nadmiernego przerzedzania się włosów nie jest sprawą prostą. W wielu przypadkach okazać się może, że za taki stan rzeczy odpowiada nie jeden a kilka powiązanych ze sobą czynników. Gwarantujemy, iż pracownicy naszego salonu nie pozostaną obojętni na Państwa sytuację zdrowotną i zrobią co w ich mocy, aby przeprowadzić Państwa przez proces zamawiania oraz doboru peruki. Jesteśmy wręcz przekonani, że nasza współpraca przyniesie doskonałe rezultaty, a po wyjściu z naszego sklepu będą Państwo mogli przez długie lata cieszyć się perfekcyjną fryzurą wymodelowaną zgodnie z Państwa oczekiwaniami i preferencjami. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby raz nabyty produkt zregenerować lub też przywrócić mu pierwotny blask i elastyczność poprzez zastosowanie dedykowanych perukom kosmetyków i środków chemicznych. Wszystkie one są dostępne w naszej ofercie. Nawet jeżeli w danej chwili nie będziemy w stanie sprzedać Państwu określonego akcesorium lub produktu do pielęgnacji i konserwacji nabytego systemu, z przyjemnością zamówimy go dla Państwa i niezwłocznie poinformujemy o jego dostarczeniu do naszej filii. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę jak istotna jest stała współpraca i komunikacja z klientem. To właśnie ona spowodowała, że mamy grono oddanych konsumentów regularnie korzystających ze świadczonych przez nas usług.
 

Poniżej prezentujemy jedynie niewielki fragment obszernej listy marek, z którymi współpracujemy:

 • Ellen Wille,
 • HairMania,
 • HairPower,
 • HairSociety,
 • Perucci,
 • Pure!Power,
 • Raquel Welch,
 • oraz wiele innych…

W czym specjalizuje się wrocławska filia naszego sklepu? Już spieszymy z wyczerpującą odpowiedzią!
 • peruki systemowe
 • peruki syntetyczne (peruki sztuczne)
 • peruki naturalne
 • peruki męskie
 • peruki damskie
 • akcesoria
 

Nieprzerwanie poszerzamy naszą ofertę i dostosowujemy ją w taki sposób, aby każdy z Państwa znalazł w naszym portfolio usługę lub produkt dla siebie!

Naszym wyróżnikiem są peruki wykonane z najwyższej jakości materiałów, które to jednocześnie udostępniane są naszym klientom w korzystnych i wysoce konkurencyjnych cenach. Już teraz mogą Państwo zakosztować luksusu jednocześnie nie narażając się na nadmierny wydatek!
 

Wyjątkowe peruki – tylko we Wrocławiu!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z Państwa mogą samodzielnie nie podołać trudnościom jakie wiążą się z łysieniem oraz nadmiernym przerzedzaniem się włosów. Nasz wrocławski salon zawsze stoi przed Państwem otworem – zapraszamy do wizyty jeżeli potrzebują Państwo porady, pragnęliby Państwo nabyć perukę idealnie dostosowaną do własnych potrzeb i preferencji, a także w sytuacji, gdy posiadają Państwo już tego typu produkt, jednakże marzy się Państwu zmiana stylizacji lub też poprawa jego właściwości wizualnych. Nasz zespół to przeszkoleni specjaliści, dla których peruki to nie tylko praca, ale także prawdziwa pasja. Nie tylko są oni gotowi wyświadczyć dla Państwa szeroki wachlarz usług, lecz również mogą zaproponować najpopularniejsze na rynku kosmetyki oraz akcesoria, dzięki którym jeszcze bardziej upiększą Państwo nabyty system uzupełnień lub perukę, niezależnie od tego czy jest ona wykonana z włosia naturalnego czy też z wysoce wytrzymałego włókna syntetycznego. Kwestią priorytetową jest dla nas Państwa pełna satysfakcja, a więc dołożymy wszelkich starań, aby na podstawie dostarczonych zdjęć oraz przedstawionej specyfikacji wykonać produkt, który będzie dla Państwa źródłem radości i doskonałego samopoczucia przez długie lata. Nasze produkty charakteryzują się ponadprzeciętną wytrzymałością, co oznacza, że przy ich właściwej pielęgnacji będą one Państwu służyć nawet do pięciu lat bez konieczności wymiany!
 
przero1GP7384_IGP7466

 

 

Sklep Peruki Wrocław

ul. Pereca 23b
53-443 Wrocław
tel: 71 308 74 28
wroclaw@rokoko.com.pl

 

Sklep Peruki Wrocław

ul. Bolesławiecka 1 (wejście od ul. Legnicka 44)
53-614 Wrocław
tel: 71 308 74 29
wroclaw2@rokoko.com.pl

 

 

Sklep Rokoko Wrocław

Jeżeli zmagają się Państwo z problemami związanymi ze znacznym osłabieniem struktury włosów, a więc przede wszystkim – z ich przerzedzaniem, zbyt gwałtownym wypadaniem oraz łysieniem – zapraszamy do wizyty w naszym salonie, gdzie otrzymają Państwo odpowiednie wsparcie i profesjonalną pomoc. Przeprowadzimy Państwa przez wszystkie etapy procesu składania zamówienia oraz przymierzania nabytej peruki w kameralnej i przyjemnej atmosferze, dzięki czemu będą Państwo mogli bez odrobiny wstydu wypróbować swój nowy system, a jeżeli będzie to konieczne - poprosić o wprowadzenie dodatkowych poprawek i zmian, dzięki którym stanie się on wręcz idealnie dopasowany do Państwa głowy. Nasz zespół dodatkowo poinstruuje Państwa w jaki sposób należy dbać o system, aby cieszył on oko wyjątkowym wyglądem przez wiele kolejnych miesięcy! Zapraszamy!