Kraków Stare Miasto

Peruki Kraków Stare Miasto

Najbogatszy asortyment w sklepie z perukami w Krakowie

Jak doskonale wiadomo, piękne, zadbane, lśniące oraz odpowiednio ułożone włosy to symbol zarówno zdrowia jak i statusu społecznego. Przyciągają one uwagę przechodniów na ulicy, budzą zachwyt płci przeciwnej oraz sprawiają, że czujemy się ze sobą dobrze. Wpływają one bowiem pozytywnie na samoocenę oraz samopoczucie. Niestety jednak, szybkie tempo życia i związany z nim stres, ogrom zanieczyszczeń, uwarunkowania genetyczne i czynniki zewnętrzne sprawiają, że coraz mniejsza część populacji może poszczycić się prawdziwie zdrowymi, gęstymi włosami. U wielu osób nawet w relatywnie młodym wieku diagnozowane są łysienie czy nadmierne wypadanie włosów. Niekiedy problem może być tak zaawansowany, że przyjmowanie dostępnych w aptekach medykamentów i suplementów diety oraz poddawanie się kosztownym zabiegom medycznym może okazać się niewystarczające. Jeżeli więc chcieliby Państwo raz na zawsze zapomnieć o niedającej Państwu spokoju łysinie, szybko wypadających, czy też nadmiernie przerzedzających włosach, z całą pewnością zainteresuje Państwa nasza oferta wysokiej jakości peruk naturalnych oraz syntetycznych.

 

Peruki sklep Kraków – zawsze do Państwa dyspozycji

Jak informują eksperci oraz lekarze medycyny – łysienie jest problemem wysoce złożonym oraz wielopłaszczyznowym, a jego przyczyny nie są proste do ustalenia. Niekiedy nawet pomimo wielostopniowej terapii nie udaje się przywrócić włosom ich naturalnego blasku czy gęstości. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą peruki, które są rozwiązaniem nie tylko wysoce efektywnym, ale i ekonomicznym, bowiem płacimy za nie wyłącznie jednokrotnie, a służyć mogą one nam nawet do kilku lat. Jedyne ewentualne koszty dodatkowe z jakimi powinniśmy się liczyć to regularne wydatki rzędu kilkunastu złotych na kosmetyki pielęgnacyjne oraz akcesoria. Jeżeli podjęli Państwo decyzję o zakupie peruki, serdecznie zapraszamy do odwiedzin w sklepie z perukami Rokoko w Krakowie przy ul. Szlak 24 celem zapoznania się z jego ofertą oraz ustalenia szczegółów zamówienia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz dysponujemy doskonale przeszkoloną i wykształconą kadrą pracowników, którzy to z przyjemnością doradzą Państwu najlepszy, dostosowany do Państwa potrzeb produkt, jak również zaznajomią Państwa z szerokim wyborem dostępnych kolorów i fasonów oferowanych przez nasz sklep peruk.

Peruki Sklep Kraków Stare Miasto

Ogromny wybór wzorów, fasonów oraz kolorów peruk Poniżej przedstawiamy niektóre z marek, których produkty dystrybuujemy w peruki Kraków:

 • Ellen Wille
 • Pure Power
 • Delicious Hair
 • Hairformance
 • Hairpower
 • Hair2Be
 • Hair Society
 • Perucci
 • BU Hair

Szeroki wybór peruk w sklepie w Krakowie:

 • peruki naturalne
 • peruki syntetyczne (peruki sztuczne)
 • peruki systemowe
 • peruki damskie
 • peruki męskie
 • akcesoria, kosmetyki do peruk

Jak doskonale widać – współpracujemy wyłącznie z ekspertami w branży. Z tego właśnie powodu warto nam zaufać! Rokoko Kraków zajmuje się także produkcją peruk na zamówienie oraz systemów włosów, które indywidualnie zaprojektujemy i wykonamy wedle najnowszej technologii.

Jeżeli peruki to tylko w Krakowie!

W przypadku, gdy nie są Państwo w stanie samodzielnie poradzić sobie z takimi problemami jak łysienie czy nadmierna utrata włosów, zachęcamy do niezwłocznej wizyty w naszym doskonale wyposażonym sklepie z perukami mieszczącym się w Krakowie. Nasi pracownicy przeprowadzą z Państwem wyczerpującą rozmowę, na podstawie której określą, jakiego produktu Państwo potrzebują oraz który w pełni spełni Państwa oczekiwania. Zaproponują następnie perukę wykonaną z włosa syntetycznego lub z włosa naturalnego, która na pewno sprawi, że poczują się Państwo piękniej, bardziej młodo i pewnie. Pragniemy w tym miejscu zapewnić, że zarówno nowym jak i stałym klientom oferujemy najwyższej jakości peruki charakteryzujące się ponadprzeciętną trwałością i pięknym wyglądem. Kraków-Peruki Sklep to miejsce, które mogą Państwo odwiedzić celem zapoznania się z naszym asortymentem i dostępnymi akcesoriami. W przypadku jakichkolwiek pytań czy niejasności, zapraszamy do kontaktu przy pomocy dostępnego adresu e-mail lub numeru telefonu.

 

Peruki w Krakowie
Perukarnia Kraków
Sklep z perukami Kraków

 

Peruki Kraków Stare Miasto

ul. Szlak 24
31-153 Kraków

12 630 04 26

krakow@rokoko.com.pl

Sklep z perukami Kraków Stare Miasto, godziny otwarcia:

Poniedziałek
9:00 - 17:00
Wtorek
9:00 - 17:00
Środa
9:00 - 17:00
Czwartek
9:00 - 17:00
Piątek
9:00 - 17:00
Sobota
9:00 - 14:00
Niedziela
Nieczynne

 

Po peruki do Krakowa zapraszamy mieszkańców okolicznych miast:

Białka Tatrzańska
98km - 1:51 godz.

Bochnia
44km - 1:12 godz.

Busko-Zdrój
89km - 1:51 godz.

Dębica
121km - 1:35 godz.

Jędrzejów
76km - 1:35 godz.

Miechów
36km - 1:10 godz.

Nowy Sącz
94km - 2:00 godz.

Nowy Targ
85km - 1:43 godz.

Pińczów
78km - 1:41 godz.

Rzeszów
168km - 2:00 godz.

Tarnów
86km - 1:28 godz.

Wieliczka
17km - 0:46 godz.

 

Peruki Sklep Kraków Stare Miasto– zawsze do Państwa dyspozycji

Zapraszamy do naszego sklepu z perukami zlokalizowanego w Krakowie. To właśnie tam zobaczą Państwo jak ogromny asortyment systemów włosów w różnorodnych kolorach i stylach jesteśmy Państwu w stanie zaoferować. Liczą się dla nas przede wszystkim jakość oraz zadowolenie klienta, które umiejętnie łączymy z wieloletnim doświadczeniem. Sprawia to, że klienci regularnie do nas powracają – czy to po peruki naturalne, peruki syntetyczne, czy też po akcesoria oraz kosmetyki do pielęgnacji swoich peruk. Teraz i Państwo mogą zostać właścicielami w pełni spersonalizowanego produktu przygotowanego z myślą o Państwa potrzebach oraz oczekiwaniach. Zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzin w naszym sklepie stacjonarnym!

Peruki naturalne i syntetyczne - dlaczego warto na nie postawić?

Choroby powodujące wypadanie włosów lub wypadki, na skutek których się je traci, bardzo często pozbawiają człowieka czegoś jeszcze - poczucia własnej godności i atrakcyjności. Chcemy, aby przestało tak być - nasza perukarnia Kraków Rokoko to miejsce, w którym każdy człowiek uświadomi sobie, że choroba może odebrać mu włosy, ale nie jest w stanie zabrać mu tego, co najcenniejsze - wspaniałego wnętrza i silnego charakteru.

Czym są naturalne peruki?

W sklepie Rokoko Kraków peruki naturalne to produkt ekskluzywny, ale zdecydowanie warty polecenia. Wykonane z naturalnego włosa peruki charakteryzują się pewną ograniczoną dostępnością. To sprawia, że gdy chodzi o peruki Kraków cena tych produktów jest kilkakrotnie wyższa, niż peruk naturalnych. Z racji tego, że włosy na naturalne peruki pochodzą od osób, które decydują się je ściąć na ten cel, nie można wyprodukować dowolnej ilości tworzywa, aby zrobić perukę. To sprawia, że ten surowiec, a co za tym idzie również wyrób, jest towarem bardzo pożądanym, cennym i kosztownym. Jednak warto postawić na perukę naturalną z wielu powodów. Wygląda ona bardzo świeżo, zwyczajnie, a przez to nie budzi żadnych podejrzeń o to, czy ma się na głowie własne włosy, czy doczepione. Z tego względu wiele osób, które decydują się kupić perukę, stawia na proste, zwyczajne fryzury z włosów naturalnych, które zapewniają nieco większe możliwości w zakresie farbowania, stylizacji czy czesania.

Dlaczego wybrać perukę naturalna w Krakowie?

Nasza perukarnia Kraków oferuje również tańsze modele wykonane z włosia syntetycznego, których największą zaletą jest niska cena, ale również większy wybór jeśli chodzi o rozpiętość kolorów czy fryzur. Z syntetycznych włosów można przygotować wiele ciekawych peruk, a dla osób noszących je ze względów medycznych może to oznaczać możliwość posiadania nie jednej, lecz kilku peruk i zmianę ich w zależności od stylizacji, czy nastroju. Naturalne peruki charakteryzują się większa wytrzymałością - mogą one służyć wiele lat, nie niszczą się, nie plączą, i można je dowolnie stylizować. Wybierając perukę naturalną, możesz nie tylko czuć się, jakbyś miała własne włosy na głowie, ale również dowolnie je czesać, myć, pielęgnować. Możesz pozwolić sobie na zakręcenie loków, czy wyprostowanie fryzury, aby czuć się jeszcze piękniej każdego dnia. Peruka naturalna gwarantuje też większy komfort noszenia - Twoja głowa nie będzie w niej przegrzana, co jest skutkiem wykonania jej z prawdziwych włosów, a nie z tworzyw sztucznych, Dokładamy wszelkich starań, aby każdemu z naszych klientów, i każdej z naszych klientek dopasować perukę, która nie tylko będzie odzwierciedleniem ich wizji idealnego wyglądu pomimo choroby, ale również będzie mieściła się w możliwościach ich budżetu przeznaczonego na ten cel. Tylko do naszego klienta należy decyzja, czy woli sztuczne peruki w niższej cenie, którą można będzie bez żalu wymienić za jakiś czas, gdy się zniszczy, czy naturalna, która daje odzwierciedlenie 1:1 rzeczywistego wyglądu sprzed choroby lub wypadku.

Chat on WhatsApp
Chat on Messenger