Warszawa

Perukarnia Warszawa I

Przejdź do adresu Warszawa Praga

Perukarnia Warszawa II

Przejdź do adresu Warszawa Ursynów

Peruki Warszawa

Peruki w Warszawie – najlepszy wybór w najkorzystniejszej cenie!

Każdy z nas chciałby pochwalić się długimi, pięknymi oraz gęstymi włosami przyciągającymi uwagę znajomych i przyjaciół oraz wywołującymi poczucie zazdrości u osób spotykanych na co dzień. Wydawać by się mogło, że wystarczy stosować odpowiednie kosmetyki lub środki medyczne, aby zapewnić sobie burzę zniewalających włosów bez jakiegokolwiek wysiłku. Niestety jednak – nic bardziej mylnego. Na naszą fryzurę negatywny wpływ ma wiele czynników, począwszy od zanieczyszczeń, nieprawidłowego trybu życia, niezdrowej diety, nadmiaru stresu, a skończywszy na wszelkiej maści uwarunkowaniach genetycznych oraz problemach zdrowotnych powodujących, że włosy nadmiernie się przerzedzają lub wypadają.
Czy istnieje więc rozwiązanie skuteczne, bezpieczne, a jednocześnie niezwiązane z koniecznością wydawania fortuny na utrzymanie zadowalającego wyglądu? Jak najbardziej! Okazuje się, że rozwiązaniem wręcz idealnym jest zakup fryzury zastępczej – czy to wykonanej z włosa naturalnego, czy z włókna syntetycznego. Są one dostępne w naszym asortymencie wraz z niezbędnymi akcesoriami oraz kosmetykami, które sprawią, że Państwa peruka będzie służyć przez długie miesiące lub nawet lata niemal bez jakichkolwiek oznak zużycia. Zapraszamy do kontaktu z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami, którzy z przyjemnością posłużą radą oraz pomogą w doborze idealnie dopasowanego uczesania. Mogą Państwo skontaktować się z nimi telefonicznie, mailowo lub też odwiedzić osobiście w warszawskiej filii sieci salonów perukarskich Rokoko. Z chęcią rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości oraz zaprezentujemy właściwe sposoby konserwacji i pielęgnacji nabytej peruki lub systemu uzupełnienia włosów (takiego jak topper damski, tupet męski lub innego rodzaju dopinka).

Sklep Rokoko Warszawa

W przypadku, gdy zmagają się Państwo z jakimkolwiek problemem dotyczącym tracących swój wcześniejszy blask włosów, zachęcamy do niezwłocznego odwiedzenia naszego salonu w Warszawie. To właśnie tam uzyskają Państwo profesjonalne poradnictwo oraz będą Państwo w stanie w przeciągu kilku godzin sfinalizować zamówienie na wymarzoną perukę, dzięki której znów poczują się Państwo pięknie, młodo i atrakcyjnie. Nasze produkty wykonywane są pieczołowicie przy wykorzystaniu w procesie produkcyjnym jedynie najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Sprawia to, że po zakupie oraz przy założeniu stosowania się do wytycznych odnośnie pielęgnacji nowych włosów, będą one Państwu służyły przez długi czas. Nasi pracownicy czekają na Państwa, z radością poświęcą swój czas i wykorzystają szeroką wiedzę, aby wyszli Państwo z salonu całkowicie zadowoleni!

Warszawa – najlepsze peruki w Twoim mieście!

W ostatnich latach zastępcze fryzury stały się takim towarem, na którego zapotrzebowanie stale i zauważalnie rośnie. Jest to oczywiście związane z modą i trendami, jakie aktualnie panują. Co jakiś czas zmienia się paleta najpopularniejszych odcieni stosowanych podczas koloryzacji włosów, pojawia się moda na kontrastowe wstawki lub jaskrawe końcówki włosów. To sprawia, że klientki chętnie eksperymentują z kolorem na swoich głowach. Jednak częste koloryzacje i intensywne zabiegi modelujące mogą wpływać negatywnie na stan posiadanych kosmyków.

Z drugiej strony używanie peruk jest bardzo mocno powiązane z ogólnym pogorszeniem się zdrowia i coraz częstszymi chorobami trychologicznymi w społeczeństwie. Problemy ze skórą głowy i włosami stanowią bardzo duży problem, przez który ludzie dotknięci tego typu schorzeniami muszą szukać alternatywy dla swoich naturalnych, niestety przerzedzających się włosów. W związku z dużą liczbą przyczyn przerzedzania fryzury i łysienia, skłonnościami genetycznymi lub narażeniem na szkodliwe czynniki zewnętrzne, odpowiednio dobrana peruka może być doskonałym sposobem na ukrycie pogłębiających się problemów z utratą owłosienia na głowie.
Dlatego też sklep Rokoko Warszawa stawia przede wszystkim na bogatą ofertę unikalnych, świetnych produktów, które posłużą zarówno osobom dotkniętym chorobami trychologicznymi, jak i tym, które po prostu lubią nosić piękne i wytrzymałe wyroby perukarskie wysokiej jakości. Ponadto podczas wizyty w naszym salonie można liczyć na bardzo dobrą atmosferę i indywidualne podejście do każdej osoby, która odwiedza nasze warszawskie perukarnie. Wiemy, że odpowiedni nastrój w trakcie rozmowy jest niesamowicie ważny - zarówno dla stałych, jak i nowych klientów.
Nasz personel jest wyszkolony w tym, aby dobrze doradzić każdemu klientowi w procesie doboru nowej fryzury, określić potrzeby i oczekiwania dotyczące uczesania czy bazy. Jeśli klient będzie potrzebował dyskrecji w trakcie wizyty w naszym salonie, oczywiście możemy ją zagwarantować. Zdajemy sobie sprawę z tego, że problemy z łysieniem bywają niestety wstydliwe i często klient nie chce, aby o jego problemach dowiedziało się bliższe lub dalsze otoczenie. W związku z tym zapraszamy do naszego salonu Rokoko w Warszawie, gdzie można znaleźć perukę naturalną, syntetyczną, perukę medyczną i wiele innych.

Peruki Sklep Warszawa

 

Peruki Warszawa Praga

ul. Targowa 12
03-731 Warszawa

22 871 94 22

warszawa@rokoko.com.pl

Sklep z perukami Warszawa Praga, godziny otwarcia:

Poniedziałek
10:00 - 18:00
Wtorek
10:00 - 18:00
Środa
10:00 - 18:00
Czwartek
10:00 - 18:00
Piątek
10:00 - 18:00
Sobota
9:00 - 15:30
Niedziela
Nieczynne

 

 

Sklep z perukami Warszawa
Salon perukarski Warszawa
Perukarnia Warszawa

 

Peruki Warszawa Ursynów

ul. Roentgena 3
02-781 Warszawa

22 871 94 23

ursynow@rokoko.com.pl

Sklep z perukami Warszawa Ursynów, godziny otwarcia:

Poniedziałek
9:00 - 17:00
Wtorek
9:00 - 17:00
Środa
9:00 - 17:00
Czwartek
9:00 - 17:00
Piątek
9:00 - 17:00
Sobota
Nieczynne
Niedziela
Nieczynne

 

 

Warszawa sklep perukarski
Peruki w Warszawie
Perukarnia w Warszawie

 

Po peruki do Warszawy zapraszamy mieszkańców okolicznych miast:

Białobrzegi
74km - 0:58 godz.

Garwolin
66km - 1:00 godz.

Góra Kalwaria
29km - 0:41 godz.

Grodzisk Mazowiecki
40km - 0:47 godz.

Grójec
48km - 0:43 godz.

Legionowo
22km - 0:40 godz.

Łochów
73km - 1:01 godz.

Łowicz
87km - 1:00 godz.

Marki
11km - 0:25 godz.

Mińsk Mazowiecki
44km - 0:52 godz.

Nadarzyn
87km - 1:00 godz.

Nowy Dwór Mazowiecki
39km - 0:51 godz.

Otwock
24km - 0:45 godz.

Piaseczno
8km - 0:18 godz.

Płock
128km - 1:48 godz.

Płońsk
98km - 1:20 godz.

Pułtusk
59km - 1:21 godz.

Radom
105km - 1:22 godz.

Rawa Mazowiecka
79km - 0:54 godz.

Serock
46km - 0:56 godz.

Skierniewice
78km - 0:59 godz.

Sochaczew
72km - 0:55 godz.

Tarczyn
33km - 0:32 godz.

Warka
49km - 1:03 godz.

Wołomin
22km - 0:35 godz.

Wyszków
58km - 0:50 godz.

Wyszogród
79km - 1:20 godz.

Żyrardów
53km - 0:45 godz.

 

Peruki sklep – znajdź dla siebie taką perukę, w której wyglądasz olśniewająco!

Dzisiejszy rynek branży perukarskiej rozwija się niezwykle dynamicznie, co może być zarówno plusem, jak i niestety minusem dla klienta, przed którym stoi wybór odpowiedniego nowego uczesania. Regularnie pojawiają się nowe kolekcje peruk, które charakteryzują się bogactwem modeli i form oraz wersji kolorystycznych. Jeśli ktoś nie posiada odpowiedniej wiedzy na temat peruk, ich budowy, cech charakterystycznych itp., to wybór tej najlepszej fryzury naturalnej, syntetycznej lub medycznej może wydawać się niesamowicie skomplikowany i czasochłonny. Na szczęście nie należy się obawiać tego wszystkiego. Wizyta w naszym sklepie perukarskim w Warszawie pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości i już nie trzeba stresować się, że nawet nie wiesz, czego tak naprawdę chcesz i potrzebujesz od swojej nowej fryzury.

Nasz personel podchodzi do każdego klienta indywidualnie. Dzięki temu w trakcie rozmowy można na spokojnie wytłumaczyć i opisać specjaliście jakiego rodzaju pasm szuka się dla siebie. To pozwala na swobodną wymianę myśli oraz spostrzeżeń i pomoże naszemu pracownikowi wybrać takie modele, które mogą Państwa szczególnie zainteresować. Warto przy tym znać podstawowe różnice pomiędzy najpopularniejszymi typami fryzur. Już na tym etapie można sprawdzić, czy aby na pewno konkretny rodzaj peruki nam pasuje, jej budowa będzie odpowiednia do naszych potrzeb i codziennych aktywności. Podstawą jest zatem podział na dwa główne rodzaje.

Perukarnia Warszawa - wiele kolorów i różne rodzaje nowych włosów

Pierwszym opisywanym rodzajem będzie peruka syntetyczna. Ten typ jest najczęściej wybierany przez osoby, które lubią nieustannie pokazywać się w nowych, szalonych fryzurach oraz kolorach. Dzięki temu można wyrażać siebie i swoją osobowość. A czy nie jest to potrzeba, którą odczuwa każdy niezależnie od wieku? Dodatkowo zakładanie peruk w kolorze zupełnie innym od własnego nie wpływa niekorzystnie na stan włosów tak jak ich intensywna koloryzacja. "Syntetyki" są stworzone z tworzywa sztucznego, które już z definicji jest imitacją prawdziwych włosów. Ich wygląd jest bardzo realistyczny i bardzo trudno na pierwszy rzut oka zorientować się, że na głowie znajduje się coś innego niż własne, prawdziwe włosy konkretnej osoby. Ponadto peruka syntetyczna jest bardzo wytrzymała i świetnie nadaje się do chodzenia na co dzień. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że kosmyki włosów syntetycznych nie mają takich właściwości, jak włos naturalny. Dlatego też trzeba zwracać szczególną uwagę przede wszystkim na wszelkie źródła ciepła, które mogą na stałe naruszyć lub zniszczyć pasma syntetyczne. Ogniska, kuchenki, prostownice, lokówki, zapalniczki i inne źródła wysokiej temperatury są największymi wrogami włosów sztucznych. Dlatego po założeniu fryzury syntetycznej koniecznie musimy trzymać się od nich z dala.

Peruka naturalna jest natomiast wykonana z prawdziwych włosów ludzkich. To sprawia, że jej wykonanie zgodnie ze sztuką jest bardzo trudne oraz czasochłonne. Jak wynika z samej nazwy – nie są to włosy tworzone w fabryce. Jedynym źródłem pozyskiwania kosmyków do tworzenia takich peruk jest wyłącznie otrzymanie ich od dawców, którzy zapuszczają, pielęgnują swoje włosy i nie poddają ich żadnym zabiegom. To oczywiście jest długotrwały proces, więc aby pozyskać pasma o wymaganej minimalnej długości, potrzeba wielu lat. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji włosów mamy pewność, że ich struktura nie będzie naruszona. Pomimo takich wymagań, peruka naturalna to jednak najlepsza dostępna obecnie na rynku opcja i znakomicie sprawdza się jako zamiennik rosnących włosów klientów. Minusem może być jedynie cena, która jest wyższa, niż w przypadku modeli syntetycznych. Mamy jednak dobrą wiadomość – dzięki refundacji Narodowego Funduszu Zdrowia, która jest uznawana w naszym salonie, cena takiej "natury" jest nieco obniżona.

Najlepszy sklep z perukami w Warszawie

Salon Rokoko od wielu lat specjalizuje się w perfekcyjnym doborze najlepszych peruk, aby klientki były zadowolone z dokonanego zakupu. Atmosfera w sklepie jest dla nas bardzo ważna, dlatego kadrę specjalistów dobieramy w taki sposób, aby po wyjściu można było sobie i innym zainteresowanym powiedzieć „było rewelacyjnie!”. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego salonu perukarskiego Rokoko w Warszawie. Poniżej przedstawiamy jedynie krótką listę marek, z którymi współpracujemy, a które dostarczają nam swoje wysokiej jakości fryzury:

 • Pure Power,
 • Perucci,
 • Hair Society,
 • Hairpower,
 • Ellen Wille,
 • Pureurope,
 • oraz wiele innych…

Jeżeli są Państwo ciekawi, jakie produkty obejmuje nasza oferta, już spieszymy z odpowiedzią:

 • akcesoria
 • kosmetyki pielęgnacyjne
 • fryzury damskie
 • fryzury męskie
 • włosy naturalne
 • włosy syntetyczne (np. peruka sztuczna)
 • peruki systemowe

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – dzięki doświadczeniu w branży oraz stale poszerzanym kompetencjom stanowimy zespół, któremu naprawdę można zaufać! Wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzują się ponadprzeciętną wytrzymałością, pięknym wyglądem, a także produkowane są przy zastosowaniu najnowszych technologii!

Peruki sklep Warszawa – nieograniczone możliwości personalizacji

Niezwykle miło jest nam poinformować, że jesteśmy jednym z najchętniej wybieranych przez konsumentów salonów perukarskich. Może to być spowodowane faktem, że w przeciwieństwie do konkurencji nie opieramy naszego asortymentu o wyłącznie gotowe produkty z włosów syntetycznych, które to następnie są jedynie nieznacznie stylizowane po to, aby były zgodne z wytycznymi przedstawionymi przez klienta. Nasi specjaliści obrali całkowicie inną drogę – przygotowują oni zastępcze uczesania wykonane z najlepszych dostępnych obecnie na rynku włosów naturalnych - przede wszystkim słowiańskich - od podstaw kierując się oczekiwaniami osoby zainteresowanej, jak również dostarczonymi przez nią zdjęciami prezentującymi wymarzoną fryzurę. Sprawia to, że produkt finalny jest nie tylko idealnie dopasowany do kształtu głowy, lecz jego długość, kolor oraz styl upięcia w stu procentach odpowiadają złożonemu zamówieniu. Dzięki temu jesteśmy pewni, że dostarczamy klientowi produkt, który on sobie wymarzył i który będzie nosił z dumą przez kolejne lata. Na korzyść naszej oferty przemawia także wieloletnie doświadczenie w branży, ogromny asortyment dostępnych produktów (klient wybrać może z tysięcy dostępnych modeli bazowych, które różnią się od siebie kolorem, kształtem, długością i grubością włosów, a także stylem ich upięcia), jak również niezwykle przyjemna atmosfera panująca w salonach. Dokładamy wszelkich starań, aby czuli się Państwo w obecności naszych ekspertów bezpiecznie i komfortowo, bowiem zauważalnie usprawnia i przyspiesza to zarówno proces składania zamówienia, jak i następujących po nim przymiarek oraz ewentualnych modyfikacji.

Prawdziwe piękno? Peruki w sercu Warszawy!

Podsumowując, gdy zdarzy się, że nie będą Państwo w stanie samodzielnie poradzić sobie z tak poważnymi problemami, jak nadmierne przerzedzanie się czy wypadanie włosów, nasi eksperci nie pozostawią Państwa na łaskę losu! Z przyjemnością posłużą oni poradą, pomogą złożyć zamówienie na wymarzoną fryzurę z wybranego materiału, natomiast po jej dobraniu – dołożą wszelkich starań, aby jak najlepiej dopasować ją do kształtu Państwa twarzy oraz wymodelować w taki sposób, aby do złudzenia przypominała naturalne kosmyki. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby to właśnie w naszym salonie zaopatrywali się Państwo regularnie w niezbędne kosmetyki pielęgnacyjne i konserwacyjne umożliwiające utrzymanie przez jak najdłuższy czas doskonałego wyglądu nabytego produktu lub zaopatrywali się w akcesoria, które sprawią, że system uzupełnień, topper czy pełny wyrób perukarski prezentować się będzie na głowie jeszcze bardziej okazale. W przypadku jakichkolwiek pytań czy niejasności zapraszamy do kontaktu przy pomocy dostępnego adresu e-mail lub numeru telefonu, a także do osobistych odwiedzin.

Chat on WhatsApp
Chat on Messenger