Katowice

Peruki Katowice

Peruki Katowice – piękno nie musi kosztować fortuny!

Piękne i zadbane włosy przyciągają uwagę i powodują zachwyt lub też zazdrość przedstawicieli obydwojga płci od niepamiętnych czasów. Mimo, że w chwili obecnej swój status społeczny i materialny możemy podkreślić eleganckim ubraniem czy też drogim samochodem, to piękna fryzura w dalszym ciągu stanowi swoistą wizytówkę i pokazuje, że mimo upływu lat możemy pochwalić się nieskazitelnym pięknem. Niestety jednak, niektórzy z nas nie mogą traktować swojej fryzury jako uzupełnienia własnego wizerunku, czy to przez nadmierne przerzedzanie się włosów, osłabienie ich struktury, czy w końcu – zbyt szybkie ich wypadanie. W sytuacji, gdy i Państwo borykają się z tym problemem, natomiast stosowanie środków aptecznych i poddawanie skóry głowy inwazyjnym zabiegom nie przyniosło spodziewanych rezultatów, pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do wizyty w katowickim oddziale salonu Rokoko, gdzie dobierzemy dla Państwa perukę, która idealnie podkreśli Państwa cechy szczególne, jednocześnie sprawiając, że poczują się Państwo o wiele pewniej oraz bardziej komfortowo w swoim ciele!

 

Peruki sklep – Katowice zapraszają!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak problematyczne może być dla Państwa łysienie czy też nadmierne przerzedzanie się włosów. Niezwykłą trudność ekspertom sprawia bowiem nie tylko zidentyfikowanie samej przypadłości jak i znalezienie jej podłoża. Osłabienie się struktury włosowej może występować na skutek rozlicznych czynników, spośród których wymienić można między innymi niedawno przebytą poważną chorobę, uwarunkowania genetyczne, czy też takie czynniki jak wszędobylskie zanieczyszczenie powietrza oraz niskiej jakości posiłki, które przyjmujemy na co dzień. Jeżeli pragną Państwo zapomnieć o wszystkich tych bolączkach i cieszyć się fryzurą, która przyciągnie zazdrosny wzrok członków rodziny, kolegów i koleżanek z pracy oraz znajomych, warto wstąpić do salonu Rokoko w Katowicach, w którym to znajdą Państwo ogromny asortyment produktów z możliwością dodatkowej personalizacji. Jest to oferta, której aż trudno się oprzeć!

Jaki typ peruki wybrać?

Warto przed zakupem wiedzieć, że jakość oraz żywotność nabytego produktu zależy przede wszystkim od dwóch kluczowych czynników, a mianowicie – od włosów wykorzystanych do jej produkcji oraz kunsztu wykonania bazy, do której są one następnie mocowane. Mimo, że baza, która jest relatywnie cienka doskonale dopasuje się do skóry głowy oraz będzie niemalże niewidoczna, to musimy być przygotowani, że znaczniej szybciej może ona ulegać zużyciu, a więc jeżeli jesteśmy w stanie nieco zwiększyć nasz budżet, warto sięgnąć po produkt nieco grubszy. Jeżeli chodzi o włos, to rekomendowanym wyborem jest jedna z odmian naturalnych, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz zapierającym dech w piersiach wyglądem. Osoby, które nie mogą sobie na taki wydatek pozwolić z pewnością będą zadowolone jakością produktu syntetycznego – należy jedynie pamiętać, że może on się nieco szybciej zużywać.

Peruki w Katowicach

Peruki naturalne – po jaką sięgnąć?

Jak zapewne doskonale zdajecie sobie Państwo sprawę – peruka peruce nierówna. Każdy z nich ma pewne cechy charakterystyczne, które to są w znacznym stopniu uzależnione od rodzaju włosa naturalnego, z którego powstały. Obecnie na rodzimym rynku triumfy święci włos słowiański, który to mimo, że jest produktem dość ekskluzywnym to legitymuje się niezwykłą wręcz wytrzymałością oraz z łatwością poddaje się wszelkiej maści zabiegom. Na drugim miejscu pod względem popularności plasują się włosy europejskie, z kolei klienci pragnący nabyć jakościowy produkt w atrakcyjnej cenie zwracają się ku produktom wykonanym z odmiany azjatyckiej. Należy jednak pamiętać, że po kilku miesiącach mogą one stracić swój pierwotny blask, a dodatkowo są bardziej niż inne rodzaje włosia podatne na mierzwienie i mechacenie.

Firma Rokoko wykorzystuje włosy naturalne do produkcji:

  • peruk słowiańskich,
  • peruk mongolskich,
  • peruk indyjskich,
  • peruk europejskich.

Peruki sztuczne – czy są warte grzechu?

Mimo, że produkty syntetyczne charakteryzuje nieco mniejsza żywotność, to warto wiedzieć, że ich wymiana czy też regeneracja są znacznie tańsze niż ma to miejsce w przypadku produktów w stu procentach naturalnych, a więc warto rozważyć ich wybór w sytuacji, gdy dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z perukami lub też gdy pragniemy nabyć wysokiej jakości produkt za relatywnie niską cenę.

Salon perukarski w Katowicach – miejsce, gdzie jakość spotyka się z profesjonalizmem

Pragniemy serdecznie zaprosić do naszego katowickiego salonu przy ul. Rostka 3 wszystkie osoby, które to nie są sobie w stanie samodzielnie poradzić z zaburzeniami powodującymi wypadanie czy też przerzedzanie się włosów. Gwarantujemy, że bazując na Państwa wytycznych oraz naszym wieloletnim doświadczeniu dobierzemy dla Państwa produkt, który to następnie można będzie dodatkowo spersonalizować celem jego jeszcze pełniejszego dostosowania do osobistych preferencji. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, aby porzucić tradycyjne wzory uczesania i zwrócić się ku wyrobom unikatowym, czy to dzięki zastosowanym w nich niespotykanym pasemkom, czy też dzięki ciekawemu oraz przyciągającemu wzrok połączeniu kolorów. Niezależnie od typu zakupionej peruki, będą Państwo mieli stuprocentową pewność, iż powstał on z najlepszej jakości materiałów, natomiast same włosy przytwierdzone zostały do bazy utrzymanej w kolorze maksymalnie zbliżonym do odcienia Państwa skóry, dzięki czemu nawet najwprawniejsze oko nie będzie w stanie zauważyć, że na Państwa głowie dumnie prezentuje się peruka, nie natomiast samodzielnie wyhodowana fryzura!

Sklep peruki Katowice
Sklep perukarski w Katowicach
Perukarnia Katowice

 

Peruki Katowice

pl. Rostka 3,
40-074 Katowice

32 708 70 33

katowice@rokoko.com.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 13:00
Niedziela Nieczynne

Uwaga! W drugie i czwarte poniedziałki miesiąca sklep jest nieczynny!

 

Po peruki do Katowic zapraszamy mieszkańców okolicznych miast:

Będzin
18 km - 0:18 godz.

Bytom
16 km - 0:25 godz.

Dąbrowa Górnicza
20 km - 0:19 godz.

Jaworzno
26 km - 0:26 godz.

Mysłowice
14 km - 0:11 godz.

Olkusz
54 km - 0:44 godz.

Pszczyna
38 km - 0:33 godz.

Radzionków
21 km - 0:35 godz.

Siemianowice Śląskie
11 km - 0:22 godz.

Sosnowiec
12 km - 0:12 godz.

Świętochłowice
16 km - 0:17 godz.

Trzebinia
41 km - 0:31 godz.

 

Najlepsze peruki i akcesoria? Tylko w Katowicach!

Mimo, że wielu z Państwa wydawać się może, że perukarstwo to sztuka niszowa i bardzo nietypowa, to zapewniamy, że jest to dla nas coś o wiele więcej niż tylko sposób na zarabianie pieniędzy. Wyrób oraz dopasowywanie systemów uzupełnień włosów to nasza prawdziwa pasja, której poświęcamy się bez reszty przez ostatnie 20 lat. Zaręczamy, że o wiele lepszym rozwiązaniem będzie przedstawienie swoich potrzeb i oczekiwań naszym pracownikom niż korzystanie z usług firm reklamujących się w Internecie i przygotowujących oferty, które niejednokrotnie wprowadzają konsumentów w błąd. W naszym sklepie stacjonarnym nie tylko dopasują Państwo do swoich preferencji system uzupełnień, ale również będą Państwo mogli nabyć produkty pielęgnacyjne i medyczne oraz wysokiej jakości akcesoria! Zapraszamy – drzwi naszego salonu są dla Państwa zawsze otwarte!

Chat on WhatsApp
Chat on Messenger