TURBAN WINTER GARDEN*

Winter Garden to turban o tradycyjnym kroju. Klasyczna forma tego modelu sprawia, że nie wymaga on dodatkowej stylizacji po założeniu. Głównym materiałem warstwy zewnętrznej jest wełna, która świetnie izoluje przy niższych temperaturach. Natomiast podszewka turbanu jest wykonana z włókien bambusowych. Ten materiał odznacza się elastycznością i przewiewnością, nie wywołuje podrażnień skóry. Dzięki temu można liczyć na komfort i wygodę nawet po wielu godzinach noszenia turbanu.

Liczne zakładki i marszczenia wierzchniej warstwy wokół całego turbanu sprawiają, że wydaje się on być większy po założeniu na głowę.

Wzór na turbanie przypomina gałązki oraz liście pokryte warstwą szronu, które można zauważyć podczas spaceru po parku albo ogrodzie w zimowe dni.

Skład:

  • Podszewka: 95% bambus, 5% elastan
  • Warstwa zewnętrzna: 98% wełna, 2% elastan

Pamiętaj, że prezentowany kolor może różnić się od rzeczywistego w zależności od ustawień sprzętu, na którym jest wyświetlany.

Większość zamówień wysyłamy w ciągu 24 godzin. W wyjątkowych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do wysyłki w ciągu 3 dni roboczych.

Produkty na zamówienie wysyłane są min. 7 dni roboczych po potwierdzeniu ich dostępności.

Masz prawo do zwrotu nieużywanego produktu w ciągu 14 dni.

Chat on WhatsApp
Chat on Messenger