STREAM w kolorze sandyblonde/rooted

Kolekcja TOP POWER

Produkt marki Ellen Wille

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Ellen Wille
  • To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
  • Dostępne kilka sztuk

Topper Stream wykonany jest z włosów syntetycznych o długości 40 cm i podwyższonej odporności na ciepło. Pełną pięknych fal fryzurę można stylizować z wykorzystaniem temperatury do 130°C.

W konstrukcji bazy zastosowano tresowany tył, na którym znajdują się 4 spineczki do przymocowania toppera na głowie, zaś górna powierzchnia to mikroskóra wraz z linią rozmytą z przodu. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko na mocne, pewne trzymanie się toppera po założeniu, ale także na całkowicie naturalny wygląd poprzez prześwity prawdziwej skóry i możliwość zaczesywania włosów do góry, odsłaniając czoło.

Topper syntetyczny Stream zakłada się łatwo i szybko, więc jest także bardzo wygodnym rozwiązaniem na poprawę wyglądu na co dzień.

Wymiary bazy: 17x17cm
Długość włosa: 40cm
Długość całej fryzury: 45cm

Kupujesz topper w kolorze podanym w tytule i znajdującym się w kwadracie w lewym górnym rogu. Zdjęcie na stojaku oraz modelka prezentują kolor bernstein/rooted.

Pamiętaj, że prezentowany kolor może różnić się od rzeczywistego w zależności od ustawień sprzętu, na którym jest wyświetlany.

Większość zamówień wysyłamy w ciągu 24 godzin. W wyjątkowych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do wysyłki w ciągu 3 dni roboczych.

Produkty na zamówienie wysyłane są min. 7 dni roboczych po potwierdzeniu ich dostępności.

Masz prawo do zwrotu nieużywanego produktu w ciągu 14 dni.

Chat on WhatsApp
Chat on Messenger