SEED w kolorze 24/60/8R

Kolekcja BLOOM HAIR

Produkt marki Rokoko Hair Company
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Rokoko Hair Company
  • To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
  • Produkt jest dostępny

Jak szybko poprawić wygląd swojej fryzury? Oto na pomoc przychodzi wysokiej jakości topper syntetyczny z włosów odpornych na ciepło do 130°C. Model Seed błyskawicznie zagęści uczesanie, wystarczy przypiąć go na górze głowy. Łatwe założenie z wykorzystaniem 4 spineczek przyszytych wokół bazy to także pewność, że topper nie zsunie się on ani nie zmieni położenia w trakcie codziennych aktywności, zaś włosy będą naprawdę pięknie się prezentować.

Seed to pasma utkane na bazie składającej się z obrzeża na tresach oraz topu wykonanego z monofilamentu, zakończonego linią rozmytą nad czołem. Dzięki takiej konstrukcji możliwe są prześwity skóry, więc włosy sprawiają wrażenie wyrastających z głowy. Ponadto odgarnianie włosów z czoła czy zaczesanie grzywki do góry nie stanowi problemu.

Celem noszenia topperów jest nie tylko samo zagęszczenie fryzury, ale również końcowy efekt w postaci bardzo naturalnego wyglądu. Seed pozwala to osiągnąć dla uczesania o prostych włosach średniej długości i delikatnie podwiniętymi końcówkach.

To jednak nie koniec: włosy syntetyczne odporne na temperaturę to również możliwość stylizowania fryzury z wykorzystaniem narzędzi rozgrzewających się maksymalnie do 130°C. Lekkie prostowanie czy nawijanie loków - teraz Twoja ulubiona stylizacja jest dostępna!

Budowa bazy w topperze Seed:

  • tresy na obrzeżu z tyłu i po bokach,
  • mikroskóra na górze głowy,
  • lace front nad czołem,
  • cztery spinki do mocowania

Wymiary bazy: 16,5x16cm

Długość włosów: 26-30cm

Długość całej fryzury: 30cm

Modelka prezentuje na głowie kolor 4/6/2R.

Pamiętaj, że prezentowany kolor może różnić się od rzeczywistego w zależności od ustawień sprzętu, na którym jest wyświetlany.

Większość zamówień wysyłamy w ciągu 24 godzin. W wyjątkowych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do wysyłki w ciągu 3 dni roboczych.

Produkty na zamówienie wysyłane są min. 7 dni roboczych po potwierdzeniu ich dostępności.

Masz prawo do zwrotu nieużywanego produktu w ciągu 14 dni.

Zobacz inne kolory:

Chat on WhatsApp
Chat on Messenger