B2N Odżywka koloryzująca Dark Natural Ash Blonde

  • Dodaj recenzję:
  • Produkt jest dostępny

Jedną z zalet systemów włosów, peruk oraz produktów z włosów naturalnych jest trwałość - można je nosić nawet przez kilka lat. Jednocześnie codzienne zakładanie uzupełnienia, toppera czy tupetu naraża włosy m.in. na działanie promieni UV i taka regularna ekspozycja powoduje, że mogą one nabierać czerwonych, pomarańczowych czy żółtych tonów. Jest to proces niepożądany, dlatego warto zadbać, aby jak najbardziej go spowolnić i możliwie najwcześniej wyeliminować. Dodatkowo prawdziwe włosy użyte do stworzenia zastępczej fryzury nie odnawiają się tak jak te rosnące na głowie, dlatego stosowanie narzędzi do stylizacji na ciepło naraża je na większą suchość i podatność na zniszczenie.

Oto specjalna odżywka B2N, którą stworzono z myślą o rozwiązaniu obu problemów: pozwala niwelować nieatrakcyjne płowienie pojawiające się z biegiem czasu oraz dzięki niej kondycja kosmyków zostaje wzmocniona. Preparat najlepiej stosować od początku użytkowania systemu włosów, aby osiągnąć najlepsze efekty. Przywracanie naturalnego koloru pasm przez tę odżywkę jest bezpieczne i szybkie. Back2Natural jest delikatna dla włosów, a jednocześnie poprawia ich wygląd nawet, jeśli są to włosy przetworzone (np. farbowane) lub noszą oznaki zniszczenia.

B2N stosuje się bardzo łatwo: wystarczy po umyciu uzupełnienia nałożyć ją na same włosy i na chwilę zostawić, przy czym zalecany czas działania to 1-5 minut lub - przy chęci uzyskania bardziej intensywnego efektu - do 10 minut. Następnie odżywkę należy dokładnie spłukać, a fryzurę wysuszyć jak zwykle i cieszyć się jej niesłychaną miękkością i naturalnym kolorem.

Zalety Back2Natural:

  • przywraca naturalny kolor, niwelując płowienie oraz niepożądane tony
  • poprawia kondycję włosów, nawet tych zniszczonych
  • jest całkowicie bezpieczna i delikatna dla włosów naturalnych
  • nie zawiera szkodliwych substancji (amoniaku, utleniacza, octanu ołowiu)
  • można ją stosować tak często, jak to potrzebne
Odżywka Back2Natural DARK NATURAL ASH BLONDE odzyskuje głębię ciemnych blondów i usuwa niepożądane ciepłe tony.

Pojemność: 237ml

Pamiętaj, że prezentowany kolor może różnić się od rzeczywistego w zależności od ustawień sprzętu, na którym jest wyświetlany.

Większość zamówień wysyłamy w ciągu 24 godzin. W wyjątkowych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do wysyłki w ciągu 3 dni roboczych.

Produkty na zamówienie wysyłane są min. 7 dni roboczych po potwierdzeniu ich dostępności.

Masz prawo do zwrotu nieużywanego produktu w ciągu 14 dni.

Chat on WhatsApp
Chat on Messenger