PINE w kolorze R14/88/8R

Kolekcja BLOOM HAIR

Produkt marki Rokoko Hair Company
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Rokoko Hair Company
  • To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
  • Produkt jest dostępny

Oto nowa jakość wśród produktów poprawiających wygląd fryzury: półperuka syntetyczna z włosów odpornych na ciepło do 130°C. Umieszczana na górze głowy błyskawicznie zagęszcza uczesanie, a dzięki większej (niż zwykły topper) bazie dopinka ładnie otacza skalp i włosy pięknie się prezentują. Zaletą jest także prostota montażu - Pine zakłada się szybko i z łatwością, wykorzystując do tego 4 wygodne spineczki doszyte na obrzeżu bazy po bokach, z przodu i z tyłu.

Baza prezentowanej częściowej peruki składa się z pasm utkanych na tresach, a na górze głowy znajduje się podwójna warstwa lace (daje to delikatny prześwit skóry i wrażenie rosnących włosów). Obecna z przodu linia rozmyta umożliwia zaczesywanie kosmyków do góry i nieskrępowane odsłanianie czoła.

Całość po umieszczeniu na głowie trzyma się wystarczająco mocno, aby nie martwić się o przesuwanie czy spadnięcie tej półperuki z włosów syntetycznych. Końcowym efektem, jaki pozwala uzyskać model Pine, jest naturalny wygląd z pięknymi, średnio długimi włosami o strukturze wyraźnie zarysowanych fal.

To jednak nie koniec: włosy syntetyczne odporne na temperaturę to również możliwość stylizowania fryzury z wykorzystaniem narzędzi rozgrzewających się maksymalnie do 130°C. Lekkie prostowanie czy nawijanie loków - teraz Twoja ulubiona stylizacja jest dostępna!

Budowa bazy peruki częściowej Pine:

  • tresy z warstwą ochronnej siateczki,
  • podwójna warstwa lace w górnej części głowy,
  • lace front nad czołem,
  • cztery spinki do mocowania

Wymiary bazy: 21,5x25cm

Długość włosów: 32-36cm

Długość całej fryzury: 34cm

Modelka prezentuje na głowie kolor 59.

Pamiętaj, że prezentowany kolor może różnić się od rzeczywistego w zależności od ustawień sprzętu, na którym jest wyświetlany.

Większość zamówień wysyłamy w ciągu 24 godzin. W wyjątkowych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do wysyłki w ciągu 3 dni roboczych.

Produkty na zamówienie wysyłane są min. 7 dni roboczych po potwierdzeniu ich dostępności.

Masz prawo do zwrotu nieużywanego produktu w ciągu 14 dni.

Chat on WhatsApp
Chat on Messenger