IMPACT w kolorze nougat/mix

Kolekcja TOP POWER

Produkt marki Ellen Wille

 

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Ellen Wille
  • To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
  • Dostępne kilka sztuk

Budowę toppera Impact oparto na włosach naturalnych remy utkanych na bazie przeznaczonej do montażu na przedziałku. Ze względu na długość ta dopinka polecana jest przede wszystkim paniom preferującym dłuższe fryzury. Po zapięciu na własnych włosach za pomocą spineczek doskonale wkomponuje się we własne kosmyki, a ponadto topper Impact można dostosować do własnego uczesania dzięki możliwości podkręcenia i wymodelowania włosów, a nawet zafarbowania ich na ciemniejszy odcień. Zaletą jest także delikatna lace'owa baza: ponieważ pozwala na prześwity prawdziwej skóry, dodatkowo zapewnia bardzo naturalny efekt końcowy.

Wymiary bazy: 9x13 cm
Długość włosa: 40 cm
Długość całej fryzury: 45 cm

Kupujesz topper w kolorze podanym w tytule i znajdującym się w kwadracie w lewym górnym rogu. Modelka oraz zdjęcie na stojaku prezentują kolor nougat/mix.

Pamiętaj, że prezentowany kolor może różnić się od rzeczywistego w zależności od ustawień sprzętu, na którym jest wyświetlany.

Większość zamówień wysyłamy w ciągu 24 godzin. W wyjątkowych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do wysyłki w ciągu 3 dni roboczych.

Produkty na zamówienie wysyłane są min. 7 dni roboczych po potwierdzeniu ich dostępności.

Masz prawo do zwrotu nieużywanego produktu w ciągu 14 dni.

Chat on WhatsApp
Chat on Messenger