Peruki Warszawa Ursynów

Peruki w Warszawie

Warszawa Ursynów – najlepsze peruki w Twoim mieście!

W ostatnich latach peruki stały się takim towarem, na którego zapotrzebowanie stale i zauważalnie rośnie. Jest to oczywiście związane z modą i trendami, jakie aktualnie panują. Co jakiś czas zmienia się paleta najpopularniejszych odcieni stosowanych podczas koloryzacji włosów, pojawia się moda na kontrastowe wstawki na fryzurze lub jaskrawe końcówki włosów. To sprawia, że klientki chętnie eksperymentują z kolorem na swoich głowach. Jednak częste koloryzacje i intensywne zabiegi modelujące mogą wpływać negatywnie na stan posiadanych włosów.

Z drugiej strony używanie peruk jest bardzo mocno powiązane z ogólnym pogorszeniem się zdrowia i coraz częstszymi chorobami trychologicznymi w społeczeństwie. Problemy ze skórą głowy i włosami stanowią bardzo duży problem, przez który ludzie dotknięci tego typu schorzeniami muszą szukać alternatywy dla swoich naturalnych, niestety przerzedzających się włosów. W związku z dużą liczbą przyczyn przerzedzania fryzury i łysienia, skłonnościami genetycznymi lub narażeniem na szkodliwe czynniki zewnętrzne, odpowiednio dobrana peruka może być doskonałym sposobem na ukrycie pogłębiających się problemów z utratą owłosienia na głowie.

 

Dlatego też salon Rokoko Warszawa Ursynów stawia przede wszystkim na bogatą ofertę unikalnych, świetnych produktów, które posłużą zarówno osobom dotkniętym chorobami trychologicznymi jak i tym, które po prostu lubią nosić piękne i wytrzymałe peruki wysokiej jakości. Ponadto podczas wizyty w naszym salonie można liczyć na bardzo dobrą atmosferę i indywidualne podejście do każdej osoby, która odwiedza nasz sklep. Wiemy, że odpowiedni nastrój w trakcie rozmowy jest niesamowicie ważny - zarówno dla stałych, jak i nowych klientów.

Nasz personel jest wyszkolony w tym, aby dobrze doradzić każdemu klientowi w procesie doboru nowej fryzury, określić potrzeby i oczekiwania dotyczące odpowiedniej peruki. Jeśli klient będzie potrzebował dyskrecji w trakcie wizyty w naszym salonie, oczywiście możemy ją zagwarantować. Zdajemy sobie sprawę z tego, że problemy z łysieniem bywają niestety wstydliwe i często klient nie chce, aby o jego problemach dowiedziało się bliższe lub dalsze otoczenie. W związku z tym zapraszamy do naszego salonu w Warszawie na Ursynowie, gdzie można znaleźć peruki syntetyczne, peruki naturalne, peruki medyczne i wiele innych. Serdecznie zapraszamy!

 

Peruki sklep – znajdź dla siebie taką perukę, w której wyglądasz olśniewająco!

Dzisiejszy rynek branży perukarskiej rozwija się niezwykle dynamicznie, co może być zarówno plusem, jak i niestety minusem dla klienta, przed którym stoi wybór odpowiedniej peruki. Regularnie pojawiają się nowe kolekcje peruk, które charakteryzują się bogactwem modeli i form oraz wersji kolorystycznych. Jeśli ktoś nie posiada odpowiedniej wiedzy na temat peruk, ich budowy, cech charakterystycznych itp., to wybór tej najlepszej peruki naturalnej, syntetycznej lub medycznej może wydawać się niesamowicie skomplikowany i czasochłonny. Na szczęście nie musisz obawiać się tego wszystkiego. Wizyta w naszym salonie pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości i już nie musisz stresować się, że nawet nie wiesz czego tak naprawdę chcesz i potrzebujesz od swojej nowej fryzury.

Nasz personel podchodzi do każdego klienta indywidualnie. Dzięki temu w trakcie rozmowy można na spokojnie wytłumaczyć i opisać specjaliście jakiego rodzaju peruki szuka się dla siebie. To pozwala na swobodną wymianę myśli oraz spostrzeżeń i pomoże naszemu pracownikowi wybrać te peruki, które mogą Państwa szczególnie zainteresować. Warto przy tym znać podstawowe różnice pomiędzy najpopularniejszymi typami peruk. Już na tym etapie można sprawdzić czy aby na pewno konkretny rodzaj peruki nam pasuje, jej budowa będzie odpowiednia do naszych potrzeb i codziennych aktywności. Podstawą jest zatem podział na dwa główne rodzaje peruk.

Peruki na Ursynowie

Pierwszym opisywanym rodzajem będą peruki syntetyczne. Ten typ peruk jest najczęściej wybierany przez osoby, które lubią nieustannie pokazywać się w nowych, szalonych fryzurach oraz kolorach. Dzięki temu można wyrażać siebie i swoją osobowość. A czy nie jest to potrzeba, którą odczuwa każdy niezależnie od wieku? Dodatkowo zakładanie peruki w kolorze zupełnie innym od własnego nie wpływa niekorzystnie na stan włosów tak jak ich intensywna koloryzacja. Peruki syntetyczne są stworzone z tworzywa sztucznego, które już z definicji jest imitacją prawdziwych włosów. Ich wygląd jest bardzo realistyczny i bardzo trudno na pierwszy rzut oka zorientować się, że na głowie znajduje się jedynie peruka, a nie naturalne włosy konkretnej osoby. Ponadto peruki syntetyczne są bardzo wytrzymałe i świetnie nadają się do chodzenia w nich na co dzień. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że kosmyki włosów syntetycznych nie mają takich właściwości, jak włos naturalny. Dlatego też trzeba zwracać szczególną uwagę przede wszystkim na wszelkie źródła ciepła, które mogą na stałe naruszyć lub zniszczyć kosmyki peruki syntetycznej. Ogniska, kuchenki, prostownice, lokówki, zapalniczki i inne źródła wysokiej temperatury są największymi wrogami włosów sztucznych. Dlatego po założeniu peruki syntetycznej koniecznie musimy trzymać się od nich z dala.

Peruki naturalne są natomiast wykonane z włosów naturalnych. To sprawia, że ich przygotowywanie zgodnie ze sztuką jest bardzo trudne oraz czasochłonne. Jak wynika z samej nazwy – nie są to włosy tworzone w fabryce. Jedynym źródłem pozyskiwania włosów do tworzenia takich peruk jest wyłącznie otrzymanie ich od dawców, którzy zapuszczają, pielęgnują swoje włosy i nie poddają ich żadnym zabiegom. To oczywiście jest długotrwały proces, więc aby pozyskać włosy o wymaganej minimalnej długości, potrzeba wielu lat. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji włosów mamy pewność, że ich struktura nie będzie naruszona. Pomimo tych wymagań, peruki naturalne są jednak najlepszymi dostępnymi obecnie na rynku i znakomicie sprawdzają się jako zamiennik prawdziwych włosów klientów. Ich minusem może być jedynie cena, która jest wyższa, niż w przypadku modeli peruk syntetycznych. Mamy jednak dobrą wiadomość – dzięki refundacji Narodowego Funduszu Zdrowia, która jest uznawana w naszym salonie, cena takiej naturalnej peruki jest obniżona.

Najlepszy sklep z perukami w Warszawie na Ursynowie!

Salon Rokoko Ursynów od wielu lat specjalizuje się w perfekcyjnym doborze najlepszych peruk, aby klientki były zadowolone z dokonanego zakupu. Atmosfera w sklepie jest dla nas bardzo ważna, dlatego kadrę specjalistów dobieramy w taki sposób, aby po wyjściu można było sobie i innym zainteresowanym powiedzieć „było rewelacyjnie!”. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego salonu perukarskiego Rokoko w Warszawie na Ursynowie!

Perukarnia Warszawa
Sklep peruki Warszawa Ursynów
Sklep perukarski w Warszawie

 

 

Sklep z perukami na Ursynowie

ul. Roentgena 3
02-781 Warszawa

22 871 94 23

ursynow@rokoko.com.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek
9:00 - 17:00
Wtorek
9:00 - 17:00
Środa
9:00 - 17:00
Czwartek
9:00 - 17:00
Piątek
9:00 - 17:00
Sobota
Nieczynne
Niedziela
Nieczynne

 

Po peruki do Warszawy-Ursynowa zapraszamy mieszkańców okolicznych miast:

Białobrzegi
74 km - 0:58 godz.

Góra Kalwaria
29 km - 0:41 godz.

Grodzisk Mazowiecki
40 km - 0:47 godz.

Grójec
48 km - 0:43 godz.

Łowicz
87 km - 1:00 godz.

Nadarzyn
87 km - 1:00 godz.

Piaseczno
8 km - 0:18 godz.

Płock
128 km - 1:48 godz.

Radom
105 km - 1:22 godz.

Rawa Mazowiecka
79 km - 0:54 godz.

Skierniewice
78 km - 0:59 godz.

Sochaczew
72 km - 0:55 godz.

Tarczyn
33 km - 0:32 godz.

Warka
49 km - 1:03 godz.

Wyszogród
79 km - 1:20 godz.

Żyrardów
53 km - 0:45 godz.

Chat on WhatsApp
Chat on Messenger